top of page
  • Zdjęcie autoraMarKo

Martina Pártlová - za kulisami natáčení videoklipuJsme nesmírně nadšení a šťastní, že jsme měli možnost pracovat na natáčení videoklipu pro jednu z nejlepších zpěvaček, Martinu Pártlovou. Tato spolupráce byla pro nás nejen zážitkem, ale také výzvou, které jsme se s nadšením chopili. Dovolte nám, abychom vás zavedli za kulisy tohoto úžasného projektu a podělili se s vámi o některé zážitky.


Celý proces natáčení se odehrál v prostorách MC Studios, kde jsme měli štěstí na podporu a přízeň našeho skvělého kamaráda Milana. Studio poskytlo ideální prostor pro náš projekt a umožnilo nám plně se soustředit na kreativní stránku natáčení. Chtěli jsme vytvořit kouzelnou a křehkou atmosféru, která by dokonale korespondovala s emocemi písně. Proto jsme si dali záležet na nasvícení studia. Pro dosažení požadovaného efektu jsme použili několik desítek svíček, které vytvořily nádherný světelný efekt a dodaly videoklipu jedinečnou atmosféru.


Myslíme, že se máte na co těšit, a doufáme, že tato píseň vás pohltí stejně, jako pohltila nás během natáčení. Je to krásný příklad toho, co může vzniknout, když se spojí láska k hudbě a vášeň pro vizuální umění.


Martina Pártlová - za kulisami natáčení videoklipu "Modlitba pro duši".
Comments


bottom of page