top of page
  • Zdjęcie autoraMarKo

Ota Balage aneb cesta k tvoření tří úžasných videoklipů pro legendu české hudební scény.Dovolte nám sdílet s vámi naše dojmy a zážitky z natáčení tří videoklipů pro českou hudební legendu Otu Balage a jeho kapely "Balage band feat. Tereza".


Prvním z míst, kde jsme se vydali natáčet, byla Radotínská lávka přes řeku Berounku v Praze. Už jen ten pohled na řeku a panoramatický výhled na město byl neskutečný.


Dalším místem, kde jsme se ocitli, byla malebná krajina Českého středohoří. Právě zde jsme vytvořili další vizuální skvost, který bude spolu s hudbou vytvářet jedinečný zážitek. Procházka po kamenném mostě, záběry horizontů z kamenolomu a zámecké parky nám připomněly sílu přírody, která se stává neoddělitelnou součástí výtvarného vyjádření.


Kromě natáčení v přírodních scenériich, jsme měli tu čest využít úžasné nahrávací studio (MC Studios v obci Jeníkov), které nám velkoryse propůjčil náš kamarád Milan. Studio bylo jako tvůrčí ráj, plné nástrojů, zařízení a prostoru pro natáčení videoklipu, ve kterém se bude i litát 😃


Ota Balage aneb cesta k tvoření tří úžasných videoklipů pro legendu české hudební scény.

Comentarios


bottom of page