top of page
  • Zdjęcie autoraMarKo

Spojení síl pro nejvyšší kvalitu audio - video služeb. MarKo Art Production - MC StudiosBěhem našich prvních setkání s majitelem MC Studios, jsme si uvědomili, že naše dvě společnosti sdílí spoustu společných hodnot a cílů.


V našem neustále se rozvíjejícím světě vizuálního obsahu hrají videa a audio nahrávky klíčovou roli. Jsou to právě tyto prvky, které nás spojují a přinášejí neuvěřitelné zážitky prostřednictvím obrazu a zvuku. Jsme nesmírně potěšeni, že jsme nyní mohli navázat úzkou spolupráci s jedním z nejmodernějších nahrávacích studií v České republice.


Pohled do světa mistrů zvuku a producentů:

V nahrávacím studiu MC Studios jsou zvukaři a producenti s takovým uměním jako Marcus Tran, Richard Scheufler Jr. a Martin Holly Hollandr skutečným pokladem. Jejich vášeň, tvůrčí duch a technické dovednosti přinášejí do každé skladby nezapomenutelný zvukový zážitek a jsou základem pro úspěšné nahrávky.


Těšíme se na společné projekty a nové výzvy, které nám tato spolupráce s MC Studios přinese.


Profesionální, nahrávací studio MC Studios se nachází v obci Jeníkov, 7 km od Teplic v Ústeckém kraji na severozápadě České republiky zhruba hodinku autem od Prahy.


MC STUDIOS

Jeníkov 4

417 24Comments


bottom of page