top of page
  • Zdjęcie autoraMarKo

Rotterdam v nociBlížily se Vánoce a já měl to štěstí, že mě můj syn, který strávil posledních šest měsíců na stáži v Rotterdamu, pozval na procházku tímto fascinujícím nizozemským městem.


Rotterdam, známý svou moderní architekturou a bohatou historií, se ukázal být skvělým hostitelem v těchto předvánočních dnech. Noční atmosféra města byla naprosto kouzelná, a tak jsem se rozhodl sdílet s vámi několik fotografií ve stínu mrakodrapů, které zachytily magii Rotterdamu ve světlech noci.


Jedním z vrcholů naší noční procházky byl most Erasmusbrug, který nám poskytl úchvatný výhled na město. Rozsvícené budovy, odlesky ve vodě a měkké světlo pouličních lamp vytvářely nádhernou kulisu pro naše fotografie. Bylo těžké odtrhnout pohled od tohoto panorama a pokračovat dál. Při procházce podél doků můžete cítit vůni soli v mořském větru.


Náš večerní výlet zakončil návrat do moderní části města, kde jsme si prohlédli Rotterdam Central Station a jeho okolí.


Fotografie, které jsem pořídil, jsou pro mě vzpomínkou na nezapomenutelné chvíle strávené s mým synem v tomto úžasném městě a Rotterdamská noc mi ukázala, že i ve tmě může město zářit světlem a krásou.


Rotterdam v noci

Comments


bottom of page