top of page

MarKo

O nás 

Jsem fotograf, kameraman, režisér, scénárista, muzikant, skladatel a textař.

MarKo

Moje cesta začala v Česku, ale moje hledání nových výzev mě v roce 2010 zavedlo až do Anglie, kde jsem získal neocenitelné zkušenosti. 

Pracuji na různorodých projektech od videoklipů, reklamních kampaní po dokumentární filmy, focení, psaní textů nebo skládání hudby. Každý projekt pro mě znamená novou příležitost jak vyprávět příběh,  zachytit krásu okamžiku a vytvořit nezapomenutelný zážitek.

Fotografie:

Zachycuji okamžiky skrze objektivy se zájmem o vše, co je vizuálně poutavé. Mým nástrojem jsou fotoaparáty z dílen Olympus, Sony a Panasonic, které mě provázejí na každém kroku mého tvůrčího putování.

Filmová Tvorba:

Režíruji, natáčím a stříhám především videoklipy,  reklamní spoty,  a dokumentární snímky.

Hudba:

Skládám hudbu, píšu texty a tvořím pro talentované zpěvačky a zpěváky.

Svou práci dělám s vášní a oddaností.. Každý nový projekt, ať už se jedná o skládání hudby, psaní textů, focení,  nebo natáčení,  je pro mě výjimečný a jedinečný, stejně jako jeho hrdinové.

Sylvia

Mé profesní zkušenosti se rozprostírají od organizace výroby filmů, seriálů, reklam až po videoklipy.

MarKo Art Production

Novinářka, redaktorka na volné noze, scenáristka a hudebnice.

​Zabývala se organizací výroby filmů, seriálů a reklam, působila také jako tisková mluvčí filmu ve Varšavě. Pracovala s nejlepšími filmovými štáby, včetně týmu, který natočil oscarový film „Schindlerův seznam“ režiséra Stevena Spielberga.


Několik let byla spojena s polskou televizi, kde pracovala jako hlavní specialistka v oddělení produkce hraných filmů a seriálů ve Filmové Agentuře.


Jako scenáristka se snažím převést příběhy a myšlenky na filmové nebo televizní plátno. Ráda pracuji na vytváření zajímavých postav, napínavých dějových linií a atmosférických scenářů. Věřím, že silný a autentický příběh může oslovit diváky a přinést jim nové pohledy na svět.


Jako novinářka a redaktorka se snažím objevovat nové příběhy a sdílet je s ostatními. Mám vášeň pro poutavé reportáže, rozhovory a žurnalistiku, která odhaluje různé aspekty našeho světa. Sleduji aktuální události, kulturní události a trendy, abych mohla přinést informace, které jsou zajímavé a relevantní.


Díky mému pozadí v organizaci výroby filmů, seriálů a reklam mám hluboké porozumění procesu tvorby a výroby. Rozumím potřebám tvůrců, producentů a zákazníků a jsem schopna efektivně komunikovat a koordinovat v rámci projektu.

Libor

Obchodní zástupce.

Libor

Jsem mladý muž plný ambicí, snů a odhodlání posouvat sebe i projekty, v kterých vidím potenciál. Takovým projektem je právě MarKo Art Production, kde vidím obrovské možnosti pro obchodní rozvoj, které chci aktivně využít.

Má vášeň pro obchodování pramení již od mých 14 let, kdy jsem se zamiloval do obchodování digitálních předmětů při hraní počítačových her.

Mám rozsáhlé zkušenosti z tuzemského obchodu, včetně práce pro renomovanou společnost Škoda Auto a práce jako nákupčí pro e-shop Grizly. Tyto zkušenosti mi poskytly cenné dovednosti v oblasti obchodu a jednání s klienty a dodavateli.

Mám také zkušenost s mezinárodním obchodem, kterou jsem získal během svého půlročního pobytu v Rotterdamu. Zde jsem pracoval pro čínskou firmu specializující se na parfémy, kde jsem získal hlubší pochopení pro mezinárodní obchodní dynamiku a získal cenné znalosti o obchodních procesech na globální úrovni.

Jsem motivovaný, cílevědomý a otevřený novým výzvám v obchodním světě. S mými znalostmi a zkušenostmi jsem připraven přinést hodnotu a přispět k růstu a úspěchu mnohým dalším projektům značky MarKo Art Production.

Mára

Technik, expert na lokalizace.

Mára

Mára je prostě neuvěřitelný! Jeho vášeň a znalosti historie jsou úžasné. 

Ale nejde jen o historii. Když spolu posloucháme rockovou hudbu, jsem ohromen jeho schopností identifikovat nejen kapely a písně, ale také vědět o nich tolik zajímavých anekdot a faktů. 

Jeho schopnost najít perfektní lokace pro natáčení filmů je dalším důkazem jeho talentu. Má oko pro detail a umí vidět potenciál v různých místech. Díky němu jsme se dostali na místa, která bychom jinak možná nikdy nenašli. Jeho znalost historie navíc přidává filmovým projektům hloubku a autentičnost, která je neocenitelná.

Je to člověk s velkým srdcem a skvělým smyslem pro humor, který nám vždycky dodává energii a inspiraci.

MarKo Art Production

bottom of page