top of page

MarKo

O nás 

Jsem fotograf, kameraman, režisér, scénárista, muzikant, skladatel a textař,

MarKo Art Production

Moje cesta začala v Česku, ale moje hledání nových výzev mě v roce 2010 zavedlo až do Anglie, kde jsem získal neocenitelné zkušenosti. 

Pracuji na různorodých projektech od videoklipů, reklamních kampaní po dokumentární filmy, focení, psaní textů nebo skládání hudby. Každý projekt pro mě znamená novou příležitost jak vyprávět příběh,  zachytit krásu okamžiku a vytvořit nezapomenutelný zážitek.

Fotografie:

Zachycuji okamžiky skrze objektivy se zájmem o vše, co je vizuálně poutavé. Mým nástrojem jsou fotoaparáty z dílen Olympus, Sony a Panasonic, které mě provázejí na každém kroku mého tvůrčího putování.

Filmová Tvorba:

Režíruji, natáčím a stříhám především videoklipy,  reklamní spoty,  a dokumentární snímky.

Hudba:

Skládám hudbu, píšu texty a tvořím pro talentované zpěvačky a zpěváky.

Svou práci dělám s vášní a oddaností.. Každý nový projekt, ať už se jedná o skládání hudby, psaní textů, focení,  nebo natáčení,  je pro mě výjimečný a jedinečný, stejně jako jeho hrdinové.

Mára

Mára

Mára je prostě neuvěřitelný! Jeho vášeň a znalosti historie jsou úžasné. 

Ale nejde jen o historii. Když spolu posloucháme rockovou hudbu, jsem ohromen jeho schopností identifikovat nejen kapely a písně, ale také vědět o nich tolik zajímavých anekdot a faktů. 

Jeho schopnost najít perfektní lokace pro natáčení filmů je dalším důkazem jeho talentu. Má oko pro detail a umí vidět potenciál v různých místech. Díky němu jsme se dostali na místa, která bychom jinak možná nikdy nenašli. Jeho znalost historie navíc přidává filmovým projektům hloubku a autentičnost, která je neocenitelná.

Je to člověk s velkým srdcem a skvělým smyslem pro humor, který nám vždycky dodává energii a inspiraci.

Sylvia

Mé profesní zkušenosti se rozprostírají od organizace výroby filmů, seriálů, reklam a videoklipu až po práci jako tisková mluvčí filmu.

MarKo Art Production

Novinářka (spolupracovala mj. s "Głosem Szczecińskim"), redaktorka na volné noze, scenáristka a hudebnice (zpívala v Hradní opeře na Zámku v městě Szczecin).

Zabývala se organizací výroby filmů, seriálů a reklam, působila také jako tisková mluvčí filmu ve Varšavě.

​Několik let byla spojena s Telewizja Polska S.A., kde pracovala jako hlavní specialistka v oddělení produkce hraných filmů a seriálů ve Filmové Agentuře.

Jako scenáristka se snažím převést příběhy a myšlenky na filmové nebo televizní plátno. Ráda pracuji na vytváření zajímavých postav, napínavých dějových linií a atmosférických scenářů. Věřím, že silný a autentický příběh může oslovit diváky a přinést jim nové pohledy na svět.

Jako novinářka a redaktorka se snažím objevovat nové příběhy a sdílet je s ostatními. Mám vášeň pro poutavé reportáže, rozhovory a žurnalistiku, která odhaluje různé aspekty našeho světa. Sleduji aktuální události, kulturní události a trendy, abych mohla přinést informace, které jsou zajímavé a relevantní.

Díky mému pozadí v organizaci výroby filmů, seriálů a reklam mám hluboké porozumění procesu tvorby a výroby. Rozumím potřebám tvůrců, producentů a zákazníků a jsem schopna efektivně komunikovat a koordinovat v rámci projektu.

MarKo Art Production

bottom of page